Aller au contenu
logo-MacKnivesPL-zloty
Search
L'artisanat japonais
pour la cuisine de demain
Qualité japonaise fiable
Profitez de la cuisine!
Ressentez la netteté
Il est temps d'agir !
znaki mac222

livraison gratuite à partir de 350 PLN

*cela ne s’applique pas au paiement à la livraison.

GSH-31

Le prix initial était : €350.40.Le prix actuel est : €297.84. brutto

Previous lowest price was 297.84.

(0 avis client)

En stock

Informations complémentaires

Couteaux inclus

PKF-50, MBK-85, SR-85

Longueur de la lame (mm)

, ,

Poids (g)

, ,

Type de couteau

, ,

Type d\'acier

Dureté de l\'acier Rockwell

Résistant aux taches

Gérer

Avis

Il n’y a pas encore d’avis.

Afficher les commentaires dans toutes les langues (1)

Soyez le premier à laisser votre avis sur “GSH-31”

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Promo !

GSH-31

Kompaktowy zestaw GSH-31, w którego skład wchodzą dwa noże kuchenne z serii PROFESSIONAL oraz jedna ceramiczna ostrzałka prętowa umożliwi przyrządzenie urozmaiconych potraw z różnorodnymi składnikami i jednocześnie pozwoli zadbać o utrzymanie ostrzy w doskonałej jakości, jaką oferuje uznany na świecie japoński producent MAC. Noże z serii PROFESSIONAL charakteryzują się unikatowym kształtem „krawędzi MAC” opatentowanej od 1965 roku i cieszą się uznaniem wśród wielu zawodowych kucharzy. Ostrza zostały wykonane stali typu MAC Steel (AUS8), solid o twardości 59 w skali Rockwella. Do produkcji uchwytu zastosowano drewno PAKKA jest to bardzo trwały materiał, odporny na wchłanianie wody. Noże MAC są ostrzone cienko i ostro jak pojedynczy tradycyjny japoński nóż przez doświadczonych rzemieślników w mieście Seki regionu słynącego z produkcji noży kuchennych. Autorska krawędź ostrza i zastosowanie najwyższych standardów przy produkcji gwarantują niezawodną ostrość i precyzję cięcia. Ten zestaw narzędzi kuchennych to nieodzowne trio w każdej kuchni.

MBK-85 to jednocześnie nóż profesjonalny, nóż szefa kuchni, nóż wszechstronny, łącząc w sobie te atrybuty, unikatową krawędź MAC, najwyższą jakość standardów wykonania i użytych materiałów do produkcji zapewni niespotykaną wcześniej wygodę pracy oraz wieloletnią trwałość noża. Ten wielofunkcyjny nóż ma bardzo szerokie zastosowanie, można nim oprawić różnego rodzaju mięsa, kroić warzywa i owoc, a także plastrować oraz siekać. Ostrze noża kuchennego przy jego czubku jest węższe, co umożliwia pracę w małych i wąskich przestrzeniach produktu np. cięcie mięsa blisko kości. Każdy masterchef doceni to ostrze w swojej kuchni, gdyż przy jego użyciu zaoszczędzi czas i zwiększy efektywność oraz komfort pracy.

PKF-50 to epicki nóż kuchenny, którego parametry sprawiają, że jest on przystosowany do szybkiego obierania owoców, warzyw oraz grzybów. Obieranie cienko wszelkich skórek będzie przebiegać bezbłędnie. Spośród pozostałych noży kuchennych do obierania MAC ma średnią długość ostrza, jest bardzo poręczny, ma stabilny wygodny uchwyt. Szczególnie dedykowany do miejsc, gdzie codziennie obiera się wiele kilogramów nieprzetworzonych produktów spożywczych. Praca tym nożem pozwoli lepiej zagospodarować czas w profesjonalnej kuchni.

SR-85 ceramiczna ostrzałka prętowa o długości powierzchni ostrzącej wynoszącej 215 mm, jest średniej długości ostrzałką w naszej ofercie. Została wykonana z najwyższej jakości materiałów ceramicznych dedykowanych do ostrzenia japońskiej stali, z której są wykonane noże MAC. Jej ziarnistość jest bardzo mała >10 000. Ostrzałka prętowa SR-85 służy do utrzymania ostrości noży, wystarczy kilka prostych ruchów, zwykle trwa to około 30 sekund. Jest to bardzo ważny proces, aby ostrza były stale bardzo ostre. Zamieszczona instrukcja ostrzenia pomoże z łatwością wdrożyć tę dobrą praktykę na co dzień. Ponadto jest to również narzędzie do wygładzania ostrza na ostatnim etapie w przypadku pełnego ostrzenia noża na kamieniu. W poradniku ostrzenie są też zamieszczone niezbędne informacje na temat różnych technik ostrzenia, by noże utrzymać jak najdłużej w jak najlepszej kondycji.

Polecany przepis

Natto Mochi

Łącząc dwa ukochane japońskie potrawy w jedną smaczną przekąskę, ta natto mochi zapewni Ci sytość do kolacji. Natto to japońska zdrowa żywność wytwarzana ze sfermentowanych ziaren soi, o silnym smaku i zapachu, która sprawia, że ​​jest przedmiotem wielu kontrowersji wśród miłośników japońskiej kuchni. W tym przepisie jego wyrazistości dopełniają daikon, szczypiorek i kolejny japoński klasyk, grillowany ryżowy tort mochi.

• 1 opakowanie natto
• 1 ciasto ryżowe mochi
• 1 cm porcja daikon
• 1 szczypiorek

Pokrój mochi na około 8 kawałków. Zachowaj ostrożność podczas siekania i upewnij się, że żadne kawałki nie wystrzelą i nie wylądują na podłodze.

Grilluj, aż mochi zacznie się dmuchać i zmieni kolor na złoty kolor. W międzyczasie posiekaj szczypiorek i zetrzyj daikon. Delikatnie osuszyć daikon na drobnym sicie.

Pałeczkami wmieszaj saszetkę z sosem do natto (jeśli twoje natto nie zawiera sosu, użyj zamiast tego 1 łyżeczki sosu sojowego). Ułóż mochi na talerzu, wymieszaj daikon i natto, a następnie podawaj na wierzchu i udekoruj szczypiorkiem.

Zdjęcia ilustrujące przepisy na stronach produktowych wykorzystano z serwisów: photo-ac.com, freepik.com i pixabay.com na podstawie licencji udzielanych przez owe serwisy.

Si vous avez besoin d'aide pour choisir des couteaux, nous vous aiderons

Indiquez votre nom et prénom, votre numéro de téléphone et les heures auxquelles nous pouvons vous contacter. Nous parlons anglais et polonais.

Nous rappelons uniquement les numéros de téléphone avec l’indicatif régional polonais +48.