Aller au contenu
logo-MacKnivesPL-zloty
L'artisanat japonais
pour la cuisine de demain
Qualité japonaise fiable
Profitez de la cuisine!
Ressentez la netteté
Il est temps d'agir !
znaki mac222

livraison gratuite à partir de 350 PLN

*cela ne s’applique pas au paiement à la livraison.

KR-108

86.40 brutto

En stock

Informations complémentaires

Poids (g)

Avis

Il n’y a pas encore d’avis.

Soyez le premier à laisser votre avis sur “KR-108”

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

KR-108

Dla kucharza, oprócz noży kuchennych, niezbędnymi są także narzędzia dedykowane do prac kuchennych. KR-108 to obszerna nylonowa torba, w której znajduje się 8 komór na noże kuchenne, oraz 5 dedykowanych na akcesoria. Specjalne gumy mocujące zabezpieczają ostrza noży aby nie ocierały o siebie w trakcie transportu. Zalecamy aby ostrza noży w trakcie transportu dodatkowo zabezpieczyć papierowymi nakładkami na ostrze. Noże Mac są ekstremalnie ostre w ten sposób nie zniszczysz torby. Torba składa się w łatwy sposób i jest bardzo poręczna.

Dzięki tej torbie w bezpieczny sposób może mieć zawsze ze sobą swój najlepszy sprzęt służący do przyrządzenia najrozmaitszych potraw. Restauracja, np. świadcząc usługi cateringu, nie będzie musiała martwić się o uszkodzenie noży kuchennych przy transporcie, gdyż torba została zaprojektowana tak, by uchronić je przed tym. Zadbaj o siebie i swoje ostrza, wyposażając się w torbę, która zapewnia bezpieczeństwo szefowi kuchni oraz jego nożom kuchennym z wielu serii MAC.

Polecany przepis

Łatwy chleb curry

Zostań królem japońskiej piekarni, opanowując ten łatwy chleb curry. Japoński pikantny pączek wypełniony sosem curry i pokryty panko, ten dziwacznie brzmiący zestaw smaków i konsystencji jest jednym z najpopularniejszych rodzajów bułek w kraju. Zrób ten chleb curry, aby cieszyć się nim między posiłkami lub jako dodatek do obiadu lub kolacji.

1 łyżka majonezu kewpie 210 g
mieszanki na naleśniki 70
g jogurtu naturalnego
1 opakowanie sosu curry instant
3 łyżki mąki pszennej
1 jajko ubite
280 g oleju roślinnego panko do smażenia

W małej misce wymieszaj majonez kewpie i 1 łyżkę wody. Dodaj mieszankę na naleśniki i jogurt do oddzielnej większej miski, a następnie dodaj miksturę majonezową i wymieszaj.
Kontynuuj zagniatanie ciasta, aż zestali się, podziel na 4 równe porcje i ułóż w kulki. Ułóż na wysypanej mąką blaszce, przykryj folią spożywczą i odstaw na bok. Ubij jajko w szerokiej misce i rozłóż panko na talerzu.Wlej opakowanie sosu curry na patelnię i podgrzej na średnim ogniu, cały czas mieszając. Musisz zmniejszyć sos, aby bardziej przypominał pastę, ale uważaj, aby go nie przypalić. Odstawić do ostygnięcia.
Rozwałkuj każdą kulkę ciasta na 6-calowe kółka na posypanej mąką powierzchni. Muszą pozostać stosunkowo grube, aby nie rozerwały się, gdy używasz ich jako okładów do curry.

Rozłóż mieszankę curry równo między 4 kółka ciasta, umieszczając je na środku. Uszczelnij je, zbierając przeciwległe krawędzie koła nad nadzieniem i ściskając razem jak pieróg. Zaciśnij dobrze krawędzie, aby nie było szczelin, i przesuń krawędź w dół.

Posyp mąką i zanurz w ubitym jajku, a następnie przełóż na talerz panko i równomiernie przykryj z obu stron.
Napełnij woka olejem roślinnym do głębokiego smażenia i podgrzewaj, aż po dodaniu posypać będzie próbne skwiercze panko. Smażyć na głębokim oleju w temperaturze około 190 ° C przez 3 minuty, kilkakrotnie obracając, aż do zarumienienia na zewnątrz. Wyjąć z oleju i spuścić na kratce.

Wskazówki i informacje
– Wymieszaj trochę z innymi pysznymi nadzieniami. Dlaczego nie spróbować użyć resztek gulaszu, makaronu bolońskiego lub singapurskiego, o ile konsystencja jest twarda, będzie działać.
– Curry Pan może szybko się zestarzeć, więc należy je przygotowywać partiami i zamrażać pojedynczo w folii. Kiedy masz ochotę, podgrzej go w piekarniku przez 20 minut.

Vous aimerez peut-être aussi…

Zdjęcia ilustrujące przepisy na stronach produktowych wykorzystano z serwisów: photo-ac.com, freepik.com i pixabay.com na podstawie licencji udzielanych przez owe serwisy.

Si vous avez besoin d'aide pour choisir des couteaux, nous vous aiderons

Indiquez votre nom et prénom, votre numéro de téléphone et les heures auxquelles nous pouvons vous contacter. Nous parlons anglais et polonais.

Nous rappelons uniquement les numéros de téléphone avec l’indicatif régional polonais +48.