Przejdź do treści
logo-MacKnivesPL-zloty
Japońskie rzemiosło
dla kuchni jutra
Niezawodna japońska jakość
Ciesz się gotowaniem!
Poczuj ostrość!
Już czas, zacznij działać!
znaki mac222

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupie towaru od 350 PLN na terenie Polski, nie dotyczy płatności pobraniowych. Przy zakupie od 150 Euro do Wielkiej Brytanii oraz krajów Unii Europejskiej z wyłączeniem Cypru i Malty.

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu internetowego w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny. Klient może skorzystać z następujących metod dostawy lub odbioru zamówionego Produktu: Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa, Odbiór osobisty dostępny pod adresem biura handlowego w Warszawie. Klient może skorzystać z następujących metod płatności: Płatność gotówkowa przy odbiorze. Płatność za pobraniem płatne u kuriera. Płatność przelewem na konto Sprzedawcy: Numer konta bankowego: 58 1750 0012 0000 0000 2504 5041 w tytule przelewu należy podać numer zamówienia. Płatności elektroniczne Płatność kartą płatniczą. Szczegółowe informacje na temat metod dostawy oraz akceptowalnych metod płatności znajdują się na stronach Sklepu. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.

Przeczytaj FAQ zanim wyślesz wiadomość.

Darmowa przesyłka już od 350PLN dotyczy zamówień przedpłaconych, nie dotyczy przesyłek pobraniowych.

Szczegółowy cennik usług kurierskich widoczny jest w podsumowaniu zamówienia.

Kurier DHL – 20 PLN

Kurier DHL za pobraniem – 29PLN

Paczkomat InPost – 20PLN

Paczkomat InPost za pobraniem – 25 PLN

Akcentujemy płatności elektroniczne po przez system DotPay, tradycyjne przelewy bankowe oraz płatności Pay Pal.

Towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierski DHL oraz Inpost. Zamówiony produkt wysyłamy następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty. Sama dostawa zazwyczaj zajmuje do 2 dni roboczych.

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupy miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Wysyłany towar jest ubezpieczony do pełnej wartości. Współpracujemy z firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę.

Bezpieczna, monitorowana wysyłka

Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL lub Inpost. W razie zaginięcia lub uszkodzenia przesyłki w transporcie, sami dochodzimy roszczeń wobec przewoźnika nie obciążając Klienta kłopotem oraz ponownie przesyłamy mu zamówione produkty.

W trakcie zamówienia prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji. W przypadku faktury VAT prosimy o podanie numeru NIP.

Biuro Handlowe:

ul. Ligustrowa 21G 03-995 Warszawa
Telefon: +48 733 804 975
mail: biuro@macknives.pl

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze noży, pomożemy Ci

Podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz godziny w jakich możemy skontaktować się z Tobą.

Oddzwaniamy tylko pod numery telefonu z polskim numerem kierunkowym +48.