Każdą wolną chwilę spędzasz w kuchni. Kurier co kilka dni przynosi Ci książkę z przepisami, z której wypróbujesz każdy, nawet najbardziej skomplikowaną recepturę. Dbasz o to by składniki, z których przygotowujesz potrawy były najwyższej jakości. Codziennie przyjmujesz gości, którzy oprócz spektaklu, jakim jest przygotowanie przez Ciebie posiłków oraz przepysznych dań dostają od Ciebie coś o wiele bardziej wyjątkowego. Dostają historie, które opowiadasz im za każdym razem, jak wchodzisz do kuchni.
Kiedy szykujesz się do gotowania, Twoi goście zawsze słyszą niesamowite historie związane z przyrządzaniem potraw. Cierpliwie tłumaczysz, jak istotne jest ostrzenie noży. Po chwili przytaczasz przy tym anegdotę o tym jak będąc na kursie gotowania w Hiszpanii, Twoim marzeniem byłą ręcznie zdobiona, zabytkowa ostrzałka do noży, którą kupiłeś i teraz dumnie wisi nad piekarnikiem, jako ozdoba kuchni. Podczas krojenia tłumaczysz wszystkim jak ważnym jest dbanie o profesjonalne noże kuchenne i pokazujesz wszystkim Twoim gościom akcesoria do noży, które przywozisz z najdalszych zakątków całego świata. Kiedy znajdujesz chwile przerwy, podziwiasz ze swoimi znajomymi jak stal błyszczy w promieniach zachodzącego słońca oraz uczysz ich jak odróżnić najlepsze noże kuchenne od tych niewartych złamanego grosza. Twoje opowieści, podobnie jak potrawy, są czymś co łączy ludzi. Czymś co sprawia, że jesteś duszą towarzystwa i osobą, która zawsze gromadzi przy sobie wszystkie bliskie osoby.

Stal MAC Superior – subzero AUS8 – stal ta jest podana procesowi hartowania w minusowych temperaturach, szczegóły techniczne procesu są tajemnica producenta, chronione patentem od 1965roku. Japoński odpowiednik stali 440C, jest stal, która plasuje się między europejskimi odpowiednikami stali 440C a ATS 34. Zawartość C 0.7 – 0.8%, Mn 1.0%, Cr 13.0 – 14.5%, Ni 0.5%, V 0.1 – 0.25%, Mo 0.1 – 0.3% Stale japońskie różnią od europejskich odpowiedników 440 n zastosowaniem małych ilości wanadu. Wanad pozytywnie wpływa na jednorodność struktury krystalicznej stali, dodany w odpowiednich proporcjach zwiększa odporność ostrza na ścieranie. Japońska technologia produkcji gwarantuje najwyższą jakość wykonania.
Żadnych noży kuchennych nie należy myć w zmywarkach ze względu na wysoką temperaturę oraz silne działające detergenty.

1,690.00 Brutto

Nóż wszechstronny. Ostrze 265 mm.

1,790.00 Brutto

Nóż wszechstronny. Ostrze 320 mm.

1,560.00 Brutto

Nóż wszechstronny. Ostrze 235 mm.

1,650.00 Brutto

Cleaver Knife – tasak. Ostrze 215 mm

1,490.00 Brutto

Nóż do filetowania. Ostrze 260 mm.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji wynosi do 30. dni roboczych. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 733 804 975 albo e-mail sklep@macknives.pl.