Twój Sushi Bar jest najlepszym tego typu miejscem w mieście i okolicach. Zawsze masz komplet gości na sali, a na miejsce w Twojej restauracji trzeba czekać kilka tygodni. Wnętrza lokalu inspirowane są tradycyjnymi japońskimi mieszkaniami z drewna i papieru, z minimalistycznym wystrojem, w skład którego wchodzą drobne pamiątki przywiezione z Kraju Kwitnącej Wiśni. Największą atrakcją Twojej restauracji jest sushi przyrządzane na oczach Twoich gości. To istny spektakl, do którego Ty oraz sushi masterzy z którymi współpracujesz przygotowywaliście się wiele lat.
Sztuka tworzenia sushi nie jest łatwa. Wiesz, że by przygotować najlepsze sushi potrzebne są idealnej jakości składniki, świeże ryby, najlepsze odmiany ryżu oraz noże kuchenne, które oprócz maksymalnej ostrości pozwalają Ci na szybką pracę, bez przywierania do nich składników Twoich potraw. Kiedy gotujesz klienci patrzą na każdy Twój ruch, których precyzja przyciąga wzrok nawet z daleka. Ostrzenie noży rozpoczyna cały pokaz Twoich umiejętności. Następnie przystępujesz do siekania warzyw oraz filetowania ryb. Nie można oderwać od Ciebie wzroku, a Twoje japońskie noże kuchenne dodają dodatkowego szyku każdej czynności dzięki wyróżniającym się czarnej rękojeści i ostrzu. Profesjonalne noże kuchenne sprawiają, że spektakl, który oferujesz klientom jest jeszcze ciekawszy i bardziej niezapomniany, a Twoja praca sprawia Ci jeszcze więcej radości.

Wykonane ze stali MAC – AUS8 – japoński odpowiednik stali 440C, jest stalą, która plasuje się między europejskimi odpowiednikami stali 440C a ATS 34. . Zawartość C 0.7 – 0.8%, Mn 1.0%, Cr 13.0 – 14.5%, Ni 0.5%, V 0.1 – 0.25%, Mo 0.1 – 0.3% Stale japońskie różnią od europejskich odpowiedników 440 n zastosowaniem małych ilości wanadu. Wanad pozytywnie wpływa na jednorodność struktury krystalicznej stali, dodany w odpowiednich proporcjach zwiększa odporność ostrza na ścieranie. Japońska technologia produkcji gwarantuje najwyższą jakość.
Żadnych noży kuchennych nie należy myć w zmywarkach ze względu na wysoką temperaturę oraz silne działające detergenty.

270.00 Brutto

Nóż do obierania. Ostrze 135 mm.

350.00 Brutto

Nóż do Sushi. Ostrze 180 mm.

380.00 Brutto

Nóż do Sushi. Ostrze 215mm.

440.00 Brutto

Nóż Santoku. Ostrze 170 mm.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji wynosi do 30. dni roboczych. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 733 804 975 albo e-mail sklep@macknives.pl.