Nigdy nie lubiłeś spędzać czasu w kuchni. Uważałeś, że to nudne, nikomu niepotrzebne i bezsensowne, zwłaszcza w czasach gdzie na każdym rogu jest restauracja. Gotowanie od dziecka było dla Ciebie traumą. Kiedy pierwszy raz chciałeś przygotować sobie posiłek to przypaliłeś wszystko. Kolejne razy były tylko gorsze, do tego stopnia, że raz prawie spaliłeś dom. I tak mijały lata żywienia się na gotowych produktach oraz stołowania się w restauracjach. Aż pewnego dnia postanowiłeś to zmienić, przełamać złą passę i nauczyć się gotować.
Początki były trudne. Dwa garnki spisane na straty, jedna patelnia z urwaną rączką, kilka ręczników prawie spłonęło podczas ściągania garnków z gazu, jednak mimo to nie poddałeś się. Zapisałeś się na kurs, gdzie wszystkiego Cię nauczyli. Setki jeśli nie tysiące godzin przy kuchni sprawiły, że dziś gotowanie stało się Twoją pasją. Zainwestowałeś w profesjonalne noże kuchenne, do których nic nie przylega, a Twoim garnkom już nie grozi przypalenie. Teraz zamiast zapraszać znajomych do restauracji, zapraszać ich do siebie. Wyciągasz swoje noże kuchenne a stal z której zrobione są ich ostrza, błyszczy Ci się w dłoniach. Podczas rozmów przygotowujesz posiłki, które jeszcze kilka lat temu jadłeś tylko w wykwintnych restauracjach. Twoje życie zmieniło się na lepsze, odkąd nauczyłeś się gotować, a zestaw noży kuchennych sprawia, że gotowanie jest dla Ciebie jeszcze łatwiejsze.

810.00 Brutto

Slicer – nóż do krojenia. Ostrze 270 mm.

660.00 Brutto

Nóż Santoku. Ostrze 170 mm.

720.00 Brutto

Nóż wszechstronny. Ostrze 200 mm.

630.00 Brutto

Nóż do filetowania. Ostrze 285 mm.

630.00 Brutto

Nóż wszechstronny. Ostrze 255 mm.

280.00 Brutto

Nóż do obierania. Ostrze 130 mm

550.00 Brutto

Nóż wszechstronny. Ostrze 200 mm.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji wynosi do 30. dni roboczych. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 733 804 975 albo e-mail sklep@macknives.pl.