W kuchni jesteś królem. Potrafisz przyrządzić każdą potrawę niezależnie od stopnia trudności, czasu który należy temu poświęcić i niedostępności składników. Nigdy niczego nie przypaliłeś, mleko nigdy Ci nie wykipiało, potrawy wychodzą Ci idealnie wysmażone, jajko na miękko zawsze ma idealną konsystencję Wszystkie dania zawsze wychodzą Ci jak najlepszemu szefowi kuchni. Jest to swoisty dar, który masz od dziecka. Spośród wszystkich możliwości, które masz w kuchni, wszystkich potraw, które możesz przyrządzić zawsze najbardziej lubiłeś pracę z mięsem. I nie chodzi tu tylko o doprawianie, marynowanie, smażenie, gotowanie czy pieczenie mięsa, ale przede wszystkim o wszystko o dzieje się przed tymi procesami.
Przyrządzanie mięsa od zawsze było tradycją w Twojej rodzinie. Zajmowaliście się przygotowywaniem tuszy, trybowaniem i porcjowaniem od pokoleń. Była to doskonała okazja do spędzenia wspólnie czasu, rozmów na wszelkie tematy oraz nauczenia się czegoś nowego od starszych członków rodziny. Dlatego nawet za dziecka chętnie uczestniczyłeś w tym przedsięwzięciu. To właśnie podczas takiego spotkania dowiedziałeś się jak ważne są dobrej jakości noże kuchenne, jak istotne jest ostrzenie noży oraz właściwa ich pielęgnacja. Nóż do mięsa, którego Twój dziadek używał podczas przygotowywania szynek i kiełbas do dziś jest jednym z największych skarbów rodzinnych. Podobnie jak cały zestaw noży szefa kuchni, których używała Twoja babcia. To właśnie po nich odziedziczyłeś pasję do gotowania oraz profesjonalne noże kuchenne, których używasz do dziś.

280.00 Brutto

Nóż do trybowania. Ostrze 150 mm.

580.00 Brutto

Nóż do trybowania. Ostrze 155 mm.

2,650.00 Brutto

Nóż Mioroshi. Ostrze 240 mm.

530.00 Brutto

Tasak. Ostrze 165 mm.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji wynosi do 30. dni roboczych. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 733 804 975 albo e-mail sklep@macknives.pl.