Poranna pobudka o wschodzie Słońca nigdy nie była dla Ciebie problemem. Zawsze doceniałeś spokój, który otacza wtedy świat. Magiczną grę świateł. Pierwsze nieśmiałe śpiewy ptaków. To wtedy właśnie zaczyna się Twój poranny rytuał. Intensywny bieg przez budzący się do życia las, z którego jak zwykle wracasz nieśpiesznie. Kiedy już prawie dochodzisz do drzwi Twojego domu czujesz ten zapach. Delikatny, dający poczucie bezpieczeństwa, przypominający Ci dzieciństwo. Zapach chleba prosto wyciągniętego z pieca. Najlepiej jedzonego z masłem i solą. Szklanką świeżego mleka. Zapach, który przywodzi smak, któremu nie możesz się oprzeć.
Kiedy wracasz do domu, sięgasz po nóż do chleba. Odkrawasz piętkę i smarujesz masłem, by znów wrócić do rodzinnego domu na wsi. Białej kuchni, na której środku stał stary dębowy stół, przy którym najbliższa Ci osoba przygotowywała kolację. Pamiętasz zestaw noży kuchennych dziadka, który przywiózł z pierwszej wycieczki do Japonii, i którym chwalił się przy każdym rodzinnym spotkaniu, przypominając wszystkim, że japońskie noże kuchenne są tymi najlepszymi na świecie. Z uśmiechem na ustach wspominasz przechadzki po lesie w poszukiwaniu drewna, by pomóc wyrzeźbić dziadkowi stojak na noże. Oraz wspólne gotowanie, podczas którego opowiadał Ci o swoich szalonych przygodach z lat młodości. Wszystkie te wspomnienie napawają cię spokojem, i wprawiają Cię w dobry nastrój. Pozwalają Ci dodatkowo zrelaksować się przed nadchodzącym dniem pełnym wrażeń.

340.00 Brutto

Nóż ząbkowany. Ostrze 220 mm.

1,190.00 Brutto

Nóż ząbkowany. Ostrze 230 mm.

710.00 Brutto

Nóż ząbkowany. Ostrze 266 mm.

440.00 Brutto

Nóż ząbkowany. Ostrze 270 mm.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji wynosi do 30. dni roboczych. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 733 804 975 albo e-mail sklep@macknives.pl.