Kiedy za oknem leje się żar z nieba, marzysz tylko o chwili ochłody. W taką pogodę lubisz sobie wyobrażać, że znajdujesz się w krajach, które prze cały rok skąpane są w śniegu. Przypominasz sobie wszystkie walki na śnieżki z przyjaciółmi, robienie aniołków na świeżym śniegu. Zimy, podczas których śnieg padał tak intensywnie, że wszystkie drogi w okolicy były pozamykane, a mniejsze drzewa znikały pod białym puchem. Mróz, który sprawiał, ze policzki wszystkich wyglądały jak pomalowane różową farbą. Wszystkie te wspomnienia dają Ci kilka chwil chłodu, jednak pomimo wspomagania się klimatyzacją i wentylatorami to nie wystarcza.
Kiedy wchodzisz do kuchni masz ochotę to by najbardziej upalne chwile przeczekać w lodówce, jednak wiesz, że to niej jest rozwiązanie. By schodzić się od środka postanawiasz przygotować lody z mrożonych bananów, chłodnik oraz lemoniadę. Sięgasz po profesjonale noże kuchenne, które bez problemu kroją nawet najbardziej zmrożone składniki. Zestaw noży pozwala Ci na to, by nie przejmować się brakiem czystych narzędzi do pracy. Siekacz do warzyw praktyczne sam przygotowuje chłodnik, w czasie gdy pozostałe noże kuchenne pomagają Ci w przygotowaniu reszty potraw mających przynieść Ci ochłodę. Ostatnie dodanie przypraw, przelanie Twoich potraw do odpowiednich naczyń i gotowe! Ochłoda na talerzu, która pozwala Ci przetrwać nawet najbardziej upalny dzień.

300.00 Brutto

Nóż do mrożonek. Ostrze 230 mm.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji wynosi do 30. dni roboczych. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 733 804 975 albo e-mail sklep@macknives.pl.