Codziennym zabawą nie ma końca. Berek, skakana, gra w piłkę, rysowanie, planszówki, zabawa autkami, urządzanie przyjęć dla misiów i lalek, zabawa w strażaka, księżniczkę, policjanta, szefa kuchni… Aż w końcu przychodzi moment, gdy dzieci chcą przenieść zabawę ze świata fantazji do Twojej kuchni.
Początkowo przesiewanie mąki, rozbijanie jaj oraz formowanie ciasteczek wystarcza dzieciom, jednak ich apetyt rośnie w miarę przygotowywania jedzenia. Wtedy zaczynasz się zastanawiać jakie noże kuchenne wybrać. Zależy Ci na bezpieczeństwie dzieci. Chcesz, by gotowały razem z Tobą, jednak Twój komplet noży kuchennych jest dla nich za ciężki, a ostre końce przywołują u Ciebie wizję ciągłych skaleczeń zamiast miło spędzonych wspólnych chwil. Dlatego, gdy znajdziesz idealne noże dla dzieci, które są lekkie, mają bezpieczne końce,
a do tego są różnokolorowe, kuchenna podróż Twoja i Twojego dziecka zaczyna się od nowa.
Od teraz Twój mały Master Chef pomaga Ci w wykonaniu najtrudniejszych potraw, zarówno tych, których przepisy znasz od lat, jak i tych, które powstają w głowie małego kucharza
w trakcie gotowania. Obserwowanie tego, jak rozwija się pasja Twojego dziecka, wynagradza Ci większą ilość sprzątania po każdym posiłku, a pierwsze potrawy przygotowane samodzielnie przez Twoje dziecko, mimo swoich niedoskonałości są najlepsze na całym świecie. Przygotowanie ratatui, chaczapuri, curry czy pizzy staja się Waszymi ulubionym sposobem na spędzanie czasu razem, a codzienne wspólne przyrządzanie śniadań, obiadów i kolacji nową tradycją, która pozwala na zacieśnienie Waszych relacji.

120.00 Brutto

Nóż dla dzieci. Ostrze 125 mm.

120.00 Brutto

Nóż dla dzieci. Ostrze 125 mm.

120.00 Brutto

Nóż dla dzieci. Ostrze 125 mm.

120.00 Brutto

Nóż dla dzieci. Ostrze 125 mm

120.00 Brutto

Nóż dla dzieci. Ostrze 125 mm

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji wynosi do 30. dni roboczych. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 733 804 975 albo e-mail sklep@macknives.pl.