Aller au contenu
logo-MacKnivesPL-zloty
L'artisanat japonais
pour la cuisine de demain
Qualité japonaise fiable
Profitez de la cuisine!
Ressentez la netteté
Il est temps d'agir !
znaki mac222

livraison gratuite à partir de 350 PLN

*cela ne s’applique pas au paiement à la livraison.

SS#240

132.00 brutto

En stock

Informations complémentaires

Granularité

Longueur de la surface d\'affûtage (mm)

Largeur x Hauteur (mm)

Poids (g)

Avis

Il n’y a pas encore d’avis.

Soyez le premier à laisser votre avis sur “SS#240”

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

SS-240

SS-240 to profesjonalny kamień szlifierski, którego ziarnistość wynosi 240. Stworzony do ostrzenia bardzo stępionych noży. Jego długość to 205 mm a szerokość wynosi 75 mm. Ostrzałka jest wysoka na 50 mm i waży 1413 gramów. Wszystko to sprawia, że kamień jest bardzo stabilny, a to pozwoli nam dobrze wykonać wstępne ostrzenie noża. Przy pomocy tego kamienia możemy również naprawić część powstałych uszkodzeń. Dzięki ostrzeniu na mokro zarówno noże, jak i kamień nie będą się przegrzewać, a ewentualny pył powstały w wyniku tarcia nie będzie unosił się w powietrzu.

Ostrzenie noży jest jedną z podstawowych czynności kuchennych, dlatego warto zainwestować w najlepsze przybory kuchenne i zaopatrzyć się właśnie w tę ostrzałkę. Dodatkowym atutem kamienia jest to, że świetnie się on prezentuje, gdyż przy jego powstawaniu włożono dużo dbałości o precyzyjność wykonania. Jak dokładnie należy ostrzyć noże i jakie ostrzałki wybrać znajdziecie państwo w naszym poradniku.

Vous aimerez peut-être aussi…

Zdjęcia ilustrujące przepisy na stronach produktowych wykorzystano z serwisów: photo-ac.com, freepik.com i pixabay.com na podstawie licencji udzielanych przez owe serwisy.

Si vous avez besoin d'aide pour choisir des couteaux, nous vous aiderons

Indiquez votre nom et prénom, votre numéro de téléphone et les heures auxquelles nous pouvons vous contacter. Nous parlons anglais et polonais.

Nous rappelons uniquement les numéros de téléphone avec l’indicatif régional polonais +48.