Aller au contenu
logo-MacKnivesPL-zloty
L'artisanat japonais
pour la cuisine de demain
Qualité japonaise fiable
Profitez de la cuisine!
Ressentez la netteté
Il est temps d'agir !
znaki mac222

livraison gratuite à partir de 350 PLN

*cela ne s’applique pas au paiement à la livraison.

SR-95

48.00 brutto

En stock

Informations complémentaires

Longueur de la surface d\'affûtage (mm)

Longueur totale (mm)

Poids (g)

Avis

Il n’y a pas encore d’avis.

Soyez le premier à laisser votre avis sur “SR-95”

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

SR-95

SR-95 to ostrzałka ceramiczna o długości powierzchni ostrzącej wynoszącej 240 mm, a całość narzędzia mierzy 355 mm. Całość waży 148 gram, co w połączeniu z wygodną rączkę sprawia, że ostrzałka jest niezwykle poręczna i można jej używać bez zmęczenia ręki. Codzienne stosowanie jej przed użyciem noży pozwoli utrzymać ich ostrość bez konieczności używania kamieni szlifierskich. Do jej produkcji użyto najwyższej jakości materiałów ceramicznych, dzięki czemu będzie ona mogła służyć przez bardzo długi czas. Znakomicie sprawdzi się zarówno w kuchni domowej, jak i restauracyjnej.

Wyposażając swoją kuchnię w niezbędne akcesoria, nie sposób pominąć ostrzałki, a najlepiej do tego się nada właśnie ta ostrzałka. Do rączki przymocowany jest sznurek, dzięki któremu będziemy mogli ją powiesić tak by zawsze była pod ręką. Do ostrzenia noży przy jej pomocy nie są potrzebne fachowe umiejętności. Sprawdź jaką ostrzałkę wybrać i jak ostrzyć swoje ostrza w naszym poradniku dotyczącym ostrzenia noży.

Polecany przepis

Chrupiące kiełki gryki Soba Soba

80g Makaron soba
Kiełki gryki
50ml
Płatki tsuyu tempura rozcieńczone

Wrzuć suszoną sobę do garnka z wrzącą wodą i gotuj przez 4-6 minut, aż soba osiągnie pożądaną miękkość. Po zakończeniu spłucz zimną wodą, aby zapobiec dalszemu gotowaniu, strząśnij nadmiar wody.

Podczas gotowania soba, umyj, wysusz i posiekaj kiełki gryki na małe kawałki.

Dodaj zimną soba do miski lub talerza i polej makaron tsuyu. Na wierzchu ułożyć posiekane kiełki gryki, a następnie posypać płatkami tempury.

Vous aimerez peut-être aussi…

Zdjęcia ilustrujące przepisy na stronach produktowych wykorzystano z serwisów: photo-ac.com, freepik.com i pixabay.com na podstawie licencji udzielanych przez owe serwisy.

Si vous avez besoin d'aide pour choisir des couteaux, nous vous aiderons

Indiquez votre nom et prénom, votre numéro de téléphone et les heures auxquelles nous pouvons vous contacter. Nous parlons anglais et polonais.

Nous rappelons uniquement les numéros de téléphone avec l’indicatif régional polonais +48.