Aller au contenu
logo-MacKnivesPL-zloty
Search
L'artisanat japonais
pour la cuisine de demain
Qualité japonaise fiable
Profitez de la cuisine!
Ressentez la netteté
Il est temps d'agir !
znaki mac222

livraison gratuite à partir de 350 PLN

*cela ne s’applique pas au paiement à la livraison.

RS-1

45.60 brutto

(0 avis client)

En stock

Avis

Il n’y a pas encore d’avis.

Afficher les commentaires dans toutes les langues (1)

Soyez le premier à laisser votre avis sur “RS-1”

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

RS-1

RS-1 to kulkowa ostrzałka ręczna typu Roll, specjalnie zaprojektowana do ostrzenia w krawędź MAC. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że zmieści się nawet w kieszeni. Dzięki tej ostrzałce przy pomocy kilku ruchów ręką można przywrócić nawet najbardziej stępiały nóż do swojej świetności. Została zaprojektowana tak, by ostrzenie odbywało się w sposób bardzo praktyczny, a ostrzałka postawiona na blacie stała w sposób stabilny.

To niezwykłe narzędzie znakomicie sprawdzi się zarówno w profesjonalnej kuchni w restauracji, jak i w kuchni domowej. Z tą ostrzałką nie potrzeba żadnych umiejętności ostrzenia, gdyż wystarczy kilka prostych ruchów, by naostrzyć nóż. Dodatkowym atutem jest osłona otaczająca umieszczone w środku kamienie szlifierskie, która uniemożliwia otarcie ręki. To niezwykłe narzędzie nie tylko jest bardzo praktyczne, ale również świetnie się prezentuje. Wykonano ją z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu nie niszczy się ona przy użytkowaniu..

Polecany przepis

Mabo Don

Jak na obfity, mięsisty posiłek z ostrym kopnięciem, trudno przebić mabo don. Należący do rodziny donburi (jednomisowe dania z ryżu z dodatkami mięsno-warzywnymi), mabo don to mieszanka pikantnej mielonej wołowiny, tofu i przypraw, inspirowana gorącymi i pikantnymi daniami „mabo” z prowincji Syczuan w Chinach. Ciesz się tym daniem na lunch lub jako lekką kolację, na przykład z talerzem gyozy na boku.

• 100 g mielonej wołowiny
• 1 opakowanie sosu do smażenia mabo tofu
• 1 opakowanie twardego tofu
• 4 dymki
• 1 łyżeczka oleju la-yu chilli (opcjonalnie)
• 600g ryżu

Oczywiście, aby przygotować bazę donburi, będziesz potrzebować trochę gotowanego japońskiego ryżu. Wystarczy postępować zgodnie z naszym przepisem online, aby uzyskać ten podstawowy składnik na miejscu.

Teraz ryż się gotuje, przygotujmy naszą polewę z mabo tofu. Powinieneś zacząć od pocięcia tofu na małe kostki. Następnie weź patelnię i ugotuj mieloną wołowinę z łyżką oleju roślinnego.

Gdy mięso się zrumieni, usuń nadmiar oleju z patelni i dodaj sos Mabo Tofu Stir-Fry. Gotuj na wolnym ogniu przez kilka minut, aż sos zacznie lekko bulgotać. Następnie możesz dodać olejku la-yu chilli, jeśli chcesz uzyskać dodatkowe ogniste kopnięcie.

Na koniec dodaj kostki tofu i delikatnie wymieszaj z sosem. Gotuj na wolnym ogniu przez kilka minut, a następnie zdejmij z ognia i wlej równomiernie do misek świeżo gotowanego na parze ryżu. Na koniec posyp po jednej drobno pokrojonej dymce na wierzch każdej miski, aby podawać.

Wskazówki i informacje
• Jeśli nie używasz zalecanego sosu mabo tofu do smażenia, zapoznaj się ze wskazówkami na opakowaniu lub na stronie produktu w naszej witrynie internetowej.
• Każdy sos mabo tofu stir-fry ma inny stopień ostrości, spróbuj znaleźć ten, który jest dla Ciebie najlepszy.
• Można również użyć mielonej wieprzowiny lub kurczaka (lub w ogóle nie używać mięsa). W takim razie możesz zastąpić go grzybami shiitake, bakłażanem lub innymi wybranymi warzywami.

Zdjęcia ilustrujące przepisy na stronach produktowych wykorzystano z serwisów: photo-ac.com, freepik.com i pixabay.com na podstawie licencji udzielanych przez owe serwisy.

Si vous avez besoin d'aide pour choisir des couteaux, nous vous aiderons

Indiquez votre nom et prénom, votre numéro de téléphone et les heures auxquelles nous pouvons vous contacter. Nous parlons anglais et polonais.

Nous rappelons uniquement les numéros de téléphone avec l’indicatif régional polonais +48.