Aller au contenu
logo-MacKnivesPL-zloty
L'artisanat japonais
pour la cuisine de demain
Qualité japonaise fiable
Profitez de la cuisine!
Ressentez la netteté
Il est temps d'agir !
znaki mac222

livraison gratuite

Lors de l’achat de marchandises à partir de 350 PLN en Pologne, cela ne s’applique pas au paiement à la livraison. Lors de l’achat à partir de 150 euros vers la Grande-Bretagne et les pays de l’Union européenne, à l’exclusion de Chypre et de Malte

HO-AI-210

583.20 brutto

(0 avis client)

Vérifier la disponibilité.
sklep@macknives.pl
+48 733 804 975

Informations complémentaires

Type de couteau

, , ,

Longueur de la lame (mm)

Longueur totale (mm)

Poids du couteau (g)

Type d\'acier

Dureté de l\'acier Rockwell

Résistant aux taches

Gérer

,

Avis

Il n’y a pas encore d’avis.

Afficher les commentaires dans toutes les langues (1)

Soyez le premier à laisser votre avis sur “HO-AI-210”

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

HO-AI-210

HO-AI-210 to tasak z serii HO. Ostrze o długości 210 mm wykonano ze stali węglowej Shiro2 pokrytej kutym żelazem o twardości 59 w skali Rockwell. Uchwyt został zrobiony z drewna magnolii ze wzmocnieniami z rogu bawolego. Dla komfortu pracy wykonano go w kształcie litery D, co sprawia, że użytkowanie jest bardzo przyjemne. Wielkość całego noża to 375 mm a waży 420 gram. Nóż idealnie nadaje się do obróbki ryb oraz kurczaka. Przy jego pomocy z łatwością oddzielisz głowę od reszty ciała ryby. Z tym nożem wykonywanie najcięższych prac kuchennych nie będzie sprawiać problemów.

Każdy szef kuchni doceni to ostrze, gdy zauważy, jak wiele energii można zaoszczędzić, posługując się nim. Użyj go, a przekonasz się, o ile łatwiejsze może być porcjowanie lub krojenie mięsa. Tasak świetnie sprawdzi się zarówno w kuchni restauracyjnej, jak i pasjonatów, gotujących w swym zaciszu domowym. Jeśli wahasz się jaki nóż wybrać zachęcamy skorzystać ze specjalnie przygotowanego przez nas poradnika.

Polecany przepis

Kurczak teriyaki Cheat

2 piersi z kurczaka z wolnego wybiegu bez skóry, lekko rozgniecione wałkiem do spłaszczenia
3 łyżki marynaty teriyaki (my lubimy marynaty teriyaki od Kikkomana)
2 łyżki oleju sezamowego
250g gotowanego na parze ryżu basmati (lubimy Tildę)
4 dymki, drobno pokrojone
75 g mrożonego petit pois, rozmrożonego
50g pieczonej papryki w oleju, odsączonej i posiekanej
1 łyżka sosu sojowego
1 duże jajko z wolnego wybiegu, ubite
Kliny limonki do podania

Piersi z kurczaka włożyć do miski i obtoczyć w marynacie teriyaki i 1 łyżce oleju sezamowego. Przykryj i pozostaw w lodówce na 20 minut lub dłużej, jeśli to możliwe.
Podgrzej wok z pozostałym olejem sezamowym na dużym ogniu i dodaj ryż. Smażyć przez 4 minuty, następnie dodać cebulę dymkę, petit pois, posiekaną paprykę i sos sojowy. Podgrzewaj przez kilka minut, następnie dodaj jajko, szybko mieszając, aż jajko się ugotuje i przebij przez ryż.
W międzyczasie podgrzej patelnię na dużym ogniu, a następnie smaż piersi z kurczaka przez 3-4 minuty z każdej strony lub do momentu, gdy będą ugotowane. Podawaj z kawałkami ryżu smażonego w jajku i limonki, aby je wycisnąć.

Zdjęcia ilustrujące przepisy na stronach produktowych wykorzystano z serwisów: photo-ac.com, freepik.com i pixabay.com na podstawie licencji udzielanych przez owe serwisy.

Si vous avez besoin d'aide pour choisir des couteaux, nous vous aiderons

Indiquez votre nom et prénom, votre numéro de téléphone et les heures auxquelles nous pouvons vous contacter. Nous parlons anglais et polonais.

Nous rappelons uniquement les numéros de téléphone avec l’indicatif régional polonais +48.