Przejdź do treści
logo-MacKnivesPL-zloty
Japońskie rzemiosło
dla kuchni jutra
Niezawodna japońska jakość
Ciesz się gotowaniem!
Poczuj ostrość!
Już czas, zacznij działać!
znaki mac222

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupie towaru od 350 PLN na terenie Polski, nie dotyczy płatności pobraniowych. Przy zakupie od 150 Euro do Wielkiej Brytanii oraz krajów Unii Europejskiej z wyłączeniem Cypru i Malty.

Blog

Poznaj lepiej

Poznaj lepiej

Wyjątkową technologię produkcji oferowanych przez firmę MAC Corporation noży. Odkryj bogactwo i różnorodność wszystkich serii produktów. Świadomie wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Chętnie pomożemy przy podejmowaniu decyzji.

Serie noży kuchennych

W ofercie prezentujemy klasyczne modele o uniwersalnym niemal zastosowaniu w kuchni, jak też specjalne noże do sushi o nadzwyczajnej budowie. Wprowadzamy do asortymentu nowe oraz kultowe już propozycje serii marki MAC dedykowane do carvingu, do sushi, do warzyw, do filetowania. Wśród produktów znajduje się rozwiązania przeznaczone do wielu różnych zastosowań. Modele zachwycają kunsztem rzemieślniczym, stanowiąc prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Producent pewny nadzwyczajnej jakości swoich wyrobów daje 5-letnią gwarancję. Posiadamy również funkcjonalne akcesoria.

Z miłości do precyzji i przyjemności z gotowania.

Urzekające minimalizmem wzornictwo oraz zachwycające jakością wykonanie zachwyciło nas, stając się prawdziwą pasją, którą pragniemy dzielić się z innymi. Chcemy dać możliwość pozyskania oryginalnych noży japońskich wszystkim, którzy podobnie jak my doceniają wysokiej klasy materiały, staranność ich obróbki oraz piękne wzornictwo.

Japońskie noże kuchenne Mac Knives

Doskonałość zaklęta w stali. Ideał ukryty w prostej formie. Perfekcja oparta na tradycji. Unikalne japońskie noże kuchenne to oryginalne produkty sprowadzane z Kraju Kwitnącej Wiśni od jednego z najlepszych producentów – firmy MAC.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze noży, pomożemy Ci

Podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz godziny w jakich możemy skontaktować się z Tobą.

Oddzwaniamy tylko pod numery telefonu z polskim numerem kierunkowym +48.